Day Credit Check and Credit History: Monthly Installment Loan vs. Pay loan
February 24, 2021
Type Review Apps
February 24, 2021

Labākā stratēģija, ko izmantot 5 pārbaudītām futbola derību stratēģijām, lai dubultotu jūsu uzvaru …

Kura derību stratēģija ir viena no visvairāk atalgojošajām? Šajā rakstā mēs pārbaudījām vairākas no visizcilākajām derību metodēm, lai mēģinātu noteikt, kura ir visefektīvākā un no kurām jums jāatturas. Mūsu draugi BookMaker. es mums piedāvāja testa kontu, lai palaistu mūsu simulācijas.

Zemāk ir rezultāti. Zemāk redzamajā grafikā parādīts 500 likmju ieguvums no piecām derību sistēmām (ar 55% iespēju laimēt katru derību). Papildus metodei “Wager all it”, kuras sākotnējais derības bija 1000 USD, katras citas sistēmas sākotnējais derības bija 100 USD. Katra sistēma sākās ar 1000 ASV dolāru bilanci, un arī simulācija ilga 500 likmes vai līdz pat līdzsvara absolūtam nē.

Priekšrocība ir tāda, ka, ja jūs uzvarējat, jūs uzvarējat liels. Alternatīvi, ja jūs izlejat, jūs to visu zaudējat. Martingale sistēma liek jums palielināt likmi 1хбет бесплатная ставка pēc katra zaudējuma, lai pārliecinātos, ka sākotnējā uzvara noteikti atmaksās visus iepriekšējos zaudējumus, kā arī sākotnējā derībā ekvivalentu peļņu. Piemēram, pieņemsim, ka jūs sākāt ar 100 ASV dolāru likmi un zaudējat.

Kad būsiet sasniedzis savu 5. derību, jūs izmantosiet iespēju nopelnīt 1600 USD. Daži uzskata Martingale likmju pieņemšanas pieeju, ņemot vērā to, ka kādā brīdī uzvarēs spēlētājs ar nebeidzamu bankrotu. Eksponenciāla likmju attīstība, lai segtu zaudējumus, galu galā bankrotēs visus derību slēdzējus, kuri izmanto šo sistēmu, ņemot vērā, ka nevienam nav neierobežota bankrota.

Efektīvas matemātiskas sporta derību stratēģijas – fakti

Šai sistēmai ir nepieciešams likt uz noteiktu likmi uz katru derību. Mūsu gadījumā tas ir 100 ASV dolāri. Ar 55% varbūtību uzvarēt, šī tehnika nozīmē, ka jūs ātri nezaudēsiet visu līdzsvaru, tomēr tas arī liek domāt, ka zaudēšanas iespēja būs lēna, tomēr īpaša. Simetriskās derību sistēmas prasa derēt daļu no jūsu naudas un pēc tam palielināt likmes ar šo pašu daļu pēc katras uzvaras.

Ja jūs uzvarētu, jūs noteikti pievienotu savu peļņu un arī atrastu 10% no jūsu jaunās kopējās summas nākamajai derībai. Piemēram, ja jūs laimējat 200 ASV dolāru, jūs noteikti pievienosiet to 1000 ASV dolāriem. Pēc tam jūs aprēķināt 10% no 1200 USD, kas ir 120 USD. Tas liek domāt, ka ieņēmumi palielinās ātrāk nekā fiksēto derību sistēmā, un arī zaudējumi samazinās.

Fibonači sērija ir skaitļi zemāk esošajā sarakstā: 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144. Fibonači secībā pirmie divi skaitļi ir vai nu 1 kā 1, vai 0, kā arī 1, paļaujoties uz izvēlēto sērijas sākuma punktu, un arī katrs nākamais skaitlis ir iepriekšējo 2 summa.

Tu izlejies. Pēc tam jūs veicat savu otro likmi, tāpat kā $ 100 vai 1 sistēmu. Jūs atkal zaudējat. Ieliec savu 3. likmi, 200 USD vai 2 vienības. Pašlaik jūs uzvarējat. Tātad jūs pārvietojat vienu sistēmu uz leju 100 USD vai 1 vienību. Šai pieejai ir līdzīgi trūkumi kā Martingale sistēmai, tomēr tā precīzi samazina likmju palielināšanas ātrumu, ja esat zaudējumu sērijā, kā arī samazina ātrumu, kādā jūs uzvarējat.

Lietas, kas saistītas ar derībām uz komandām, kuras sagaidīs zaudējumus, var būt ilgstošas ​​uzvaras …

Tam ir laba jēga, jo simetriskām likmēm ir dabiska matemātiska priekšrocība salīdzinājumā ar citām derību sistēmām. Piemēram, apgalvojiet, ka jūsu naudas summa ir tikai 100 USD. Pēc tam jūs noteikti liksiet 10 ASV dolārus, kā arī katru reizi samazināsiet, saglabājot jūs video spēlē daudz ilgāk nekā darījumu ar derību sistēmu, kur jūsu pēdējie 100 ASV dolāri noteikti būtu jūsu pēdējā likme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *